ua|eng
{ КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА ]
{ Коли закінчиться війна - в кінці цього речення немає ані крапки, ані знака запитання, тому лишається невизначеним - ЧИМ вона закінчиться, ЯК та КОЛИ. Війна в Україні йде вже третій рік... Десь на шляху ми забули кінцеву мету того, що мали би досягти: цілосності країни, відновлення кордонів, а у суспільстві - одностайності по відношенню до агресії. Саме зациклення у процессі воювання, боротьби та примарність строків досягення мети і є перша сходинка вниз до поразки. Але всі війни закінчуються, так чи інакше. Це проект роздум, та роздум саме над тим, що буде після її закінчення, щоб вже зараз бачити та окреслити собі цілі та проблеми, що нас очикують. У першу чергу подолання проблеми розділення українського суспільства що вимушено опинилися по різні боки лінії конфлікту та налагодження між ними діалогу і у результаті зниження градусу агресії що вже зараз є надвисоким.
Суспільство надломлене, суспільство травмоване, суспільство розділене, постійно коливається у сумнівах, тому багато що може лишитись не вирішеним. Тому важливо поставити собі питання як і з чим ми прийдемо до закінчення війни, яким буде суспільство, яким буде кожен з нас, чи буде якесь примирення, чи буде покаяння, пробачення, злість, образа... чи буде над головою ''сяяти сонце'', чи можна буде поставити крапку та рухатись далі, адже історія показала, що все відносно. Як взагалі можна буде сказати що війна закінчилась, чи це має бути ''9те травня'', переломний чи вирішальний момент, після котрого можна казати, що до нього була війна, а після вже ні?
На фото — зруйновані обстрілами будівлі в прифронтовій зоні або в місцях, де проходили бойові дії на Донбасі, на котрі спроектовано текст ''КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА''.
2017 ]
<<< >>>