ua|eng
{ Людина ]
{ Спілкування онлайн позбавляє можливості відчувати та считувати емоції один одного і будьяке повідомлення може мати абсолютно протилежні емоційні значення. Цифровий еквівалент емоцій, як замінників мімічних виразів, це різноманітні емодзі та смайли.
Людське обличчя це шедевр комунікаційних технологій, що має багато мімічних м`язів для створення на ньому емоцій та передачі емоційних станів, встановлення та налагодження взаємодії. Рот є функціональним центром обличчя, апаратом вербалізації, очі є візуальним центром та поєднують приховане із демонстрованим, внутрішній стан людини із зовнішнім, виказують невербалізловані думки. Губи, завдяки своїй вишуканій чутливості, стають найбільш інтимною частиною обличчя.
Це проект про людську природу та міжлюдські відносини, про те, як людина сприймає саму себе, чим вона є. Як індивід демонструє емоції при зустрічі із собі подібним та як вони далі комунікують, які засоби для взаємодії має людське тіло, якими зовнішніми ознаками ми відрізняємось одне від одного та чи є вони взагалі визначальними.
2020 ]
<<< >>>